Mes naudojame slapukus (angl. cookies), siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku

Prekių pristatymas

Į visus Lietuvos miestus prekės gali būti siunčiamos per AB „Lietuvos paštas“, registruota pirmenybine siunta arba pristatomos į namus per LP Express kurjerių tarnybą.

Perkantiems daugiau nei už 35,00 €, pristatymas „Lietuvos paštu“ visoje Lietuvoje NEMOKAMAS!

Perkantiems daugiau nei už 70,00 €, pristatymas per LP Express Kurjerių tarnybą visoje Lietuvoje NEMOKAMAS!

 

PREKIŲ PRISTATYMO TERMINAI IR KAINOS

 

1. Pristatymas LP Express kurjerių tarnyba visoje Lietuvoje.

Prekių pristatymas tiesiai į namus ar į darbo vietą visoje Lietuvoje. Perdavę prekes Kurjeriui, Jums el. paštu atsiųsime registracijos numerį, kurį įvedę adresu: https://www.post.lt/siuntu-sekimas?parcels=, galite sužinoti, kur šiuo metu yra jūsų siuntinys. Prieš pristatydamas prekes, Kurjeris suderins Jums patogų prekių pristatymo laiką ir vietą.

Pristatymo kaina – 2,61 €. Pristatymo terminas 1–3 darbo dienos.

Pasirinkę prekės pristatymą per kurjerį, galite atsiskaityti ne užsakymo metu, o už ją mokėti tuomet, kai ji bus pristatyta Jūsų pateiktu adresu. Ši paslauga Jums papildomai kainuos  1,16 €.

 

2. Registruotos siuntos pristatymas  „Lietuvos paštu“ visoje Lietuvoje.

Pristatymo kaina – 1,45 €. Pristatymo terminas 3–5 darbo dienos.

Perkantiems daugiau nei už 35,00 €, pristatymas „Lietuvos paštu“ visoje Lietuvoje NEMOKAMAS!

Išsiuntę siuntinį, el. paštu atsiųsime registracijos numerį, kurį įvedę adresu: https://www.post.lt/siuntu-sekimas, galite sužinoti, kur šiuo metu yra jūsų siuntinys.

Jūsų siuntinys pristatomas į artimiausią pašto skyrių. Pašto darbuotojas Jums pristato pranešimą apie gautą siuntą (jeigu Jūsų neranda nurodytu adresu, pašto dėžutėje paliekamas pranešimas), su kuriuo siuntinį galite atsiimti pašte.

 

SVARBU: užsakymai išsiunčiami registruota siunta po gauto išankstinio apmokėjimo.

 

Jei iškilo klausimų dėl užsakymo, apmokėjimo ar pristatymo – rašykite info@patalyneplius.lt arba skambinkite telefonu +370 63605009 (I­–VI 9.00 – 18.00 val.).

 

Svarbu! Priimdami iš kurjerio arba paštininko siuntinį, prašome patikrinti ar nėra pažeista pakuotė ir prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai prekės gavimo važtaraštyje.

 

Prekės pristatomos tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.