Prekių pristatymas

Į visus Lietuvos miestus prekės gali būti siunčiamos per AB „Lietuvos paštas“, registruota pirmenybine siunta arba pristatomos į namus per LP Express kurjerių tarnybą.

Perkantiems daugiau nei už 9 €, pristatymas „Lietuvos paštu“ visoje Lietuvoje NEMOKAMAS!

Perkantiems daugiau nei už 57,92 €, pristatymas per LP Express Kurjerių tarnybą visoje Lietuvoje NEMOKAMAS!

 

PREKIŲ PRISTATYMO TERMINAI IR KAINOS

 

1. Pristatymas LP Express kurjerių tarnyba visoje Lietuvoje.

Prekių pristatymas tiesiai į namus ar į darbo vietą visoje Lietuvoje. Perdavę prekes Kurjeriui, Jums el. paštu atsiųsime registracijos numerį, kurį įvedę adresu: https://www.lpexpress.lt/lt/psearch.html?psid=, galite sužinoti, kur šiuo metu yra jūsų siuntinys. Prieš pristatydamas prekes, Kurjeris suderins Jums patogų prekių pristatymo laiką ir vietą.

Pristatymo kaina – 2,61 €. Pristatymo terminas 1–2 darbo dienos.

Pasirinkę prekės pristatymą per kurjerį, galite atsiskaityti ne užsakymo metu, o už ją mokėti tuomet, kai ji bus pristatyta Jūsų pateiktu adresu. Ši paslauga Jums papildomai kainuos  1,16 €.

 

2. Registruotos siuntos pristatymas  „Lietuvos paštu“ visoje Lietuvoje.

Pristatymo kaina – 1,45 €. Pristatymo terminas 3–4 darbo dienos.

Perkantiems daugiau nei už 9 €, pristatymas „Lietuvos paštu“ visoje Lietuvoje NEMOKAMAS!

Išsiuntę siuntinį, el. paštu atsiųsime registracijos numerį, kurį įvedę adresu: http://www.post.lt/lt/pagalba/siuntu-paieska, galite sužinoti, kur šiuo metu yra jūsų siuntinys.

Jūsų siuntinys pristatomas į artimiausią pašto skyrių. Pašto darbuotojas Jums pristato pranešimą apie gautą siuntą (jeigu Jūsų neranda nurodytu adresu, pašto dėžutėje paliekamas pranešimas), su kuriuo siuntinį galite atsiimti pašte.

 

SVARBU: užsakymai išsiunčiami registruota siunta po gauto išankstinio apmokėjimo.

 

Jei iškilo klausimų dėl užsakymo, apmokėjimo ar pristatymo – rašykite info@patalyneplius.lt arba skambinkite telefonu +370 63605009 (I­–VI 9.00 – 18.00 val.).

 

Svarbu! Priimdami iš kurjerio arba paštininko siuntinį, prašome patikrinti ar nėra pažeista pakuotė ir prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai prekės gavimo važtaraštyje.

 

Prekės pristatomos tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.