Mes naudojame slapukus (angl. cookies), siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku
Apie mus

Apie mus

Internetinė parduotuvė patalyneplius.lt skirta tiems, kurie vertina kokybę, dizainą, praktiškumą.

Čia rasite aukščiausios kokybės, pagal aukščiausius standartus (Oeko TEX 100) Slovakijoje pagamintus įvairaus dizaino, įvairių raštų patalynės komplektus, pagalves, antkoldes, paklodes ir kt. gaminius.

Visos mūsų siūlomų prekių: patalynės kompletai, pagalvės, antklodės, apsaugos čiūžiniams, paklodės medžiagos pagamintos pagal Oeko TEX 100 standartą, kuris yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, kurį sukūrė Austrijos Tekstilės instituto Oti ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein mokslininkai. Šiuo ženklu pažymėtos prekės griežtai tikrinamos, sertifikuojant gaminius šiuo sertifikatu atliekami kenksmingų medžiagų bandymai ir nustatomos jų ribinės vertės (kenksmingos medžiagos, tai tokios, kurių naudojimas yra draudžiamas arba griežtai kontroliuojamas įstatymų, jos žinomos kaip darančios žalą sveikatai pvz. kancerogeniniai dažikliai, cheminės medžiagos, formaldehidai, sunkieji metalai ir kt.). 

Oeko Tex 100 stndartas

Žinoma, nepamiršome ir mūsų mažųjų. Vaikučiams siūlome itin žaismingus patalynės komplektus su populiariais personažais. Kad jūsų sapnai būtų saldūs ir gražūs:)

Tikimės, kad mūsų internetinėje parduotuvėje tiek vertinantys praktiškumą, tiek vertinantys kokybę ar kovojantys su alergijomis žmonės ras sau tinkantį ir patinkantį variantą už prieinamą kainą.

 Mūsų kontaktai ir rekvizitai>>