Mes naudojame slapukus (angl. cookies), siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku

Kaip išsirinkti tinkamą patalynės komplektą

Kiekvienas žinome, kad norint ramiai išsimiegoti ir maloniai pailsėti mums reikia kokybiškos lovos, komfortiškos antklodės su pagalve ir, žinoma, kokybiško patalynės komplekto. Todėl jums patarsime, kaip išsirinkti tinkamą patalynę.

Kaip atpažinti kokybišką patalynės komplektą?

Renkantis patalynę atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios ji yra pagaminta. Jeigu gamyboje buvo naudota kokybiška medvilnė, o ne jos likučiai, pagamintas audinys bus tankus, gražiai suaustas, piešiniuose spalvos nedengs viena kitos.

Damasto patalynė

Damastas – aukščiausios kokybės, prabangus audinys.

 

Kokybiškų antklodės ir pagalvės užvalkalų audinys yra pagamintas sertifikuota Oeko TEX STANDARD 100 technologija, 1 klasė, todėl visa patalynė atitinka aukščiausius ekologinius reikalavimus tiek suaugusiems, tiek vaikams.

 

Užvalkalų kokybiškumą lemia audinio svoris: kuo jis didesnis, tuo patalynė kokybiškesnė.

100-110 g/m² – labai prastos kokybės patalynė, daugiausia iš Azijos šalių.
120-125 g/m² – patalynė geresnės kokybės, paprastai už mažą kainą.
130-135 g/m² – geros kokybės patalynė.
140-145 g/m² – aukštos kokybės patalynė.
150 g/m² ir daugiau – aukščiausios kokybės patalynė, kurios kaina – didelė.

Tik perkant labai prabangius patalynės komplektus, nereikia atsižvelgti į audinio svorį. Tai priklauso nuo naudojamų siūlų. Jei medžiaga yra austa iš labai plonų siūlų, nors turi mažą svorį, bet audinio tankis yra labai didelis, tuomet patalynė bus aukštos kokybės ir patvaresnė nei standartinis užvalkalas didesnio svorio.


Išsamią informaciją apie audinio kokybę visuomet rasite prie mūsų siūlomų patalynės komplektų aprašymų.

Mūsų pagrindinis tikslas – klientams pasiūlyti tik kokybišką patalynę, pagamintą iš aukštos kokybės sertifikuotų audinių.